Van: 14:00
Locatie: Pieterburen, Domies Toen Nederland
Om 14:00 wordt in Domies Toen het nieuwe boekje 'Kruiden ontdekken in Domies Toen' gepresenteerd. De eerste exemplaren zullen worden aangeboden aan dorpsgenote Lies Vedder, oud-vrijwilliger van de tuin en homeopatisch dierenarts, aan Angelika Lukas, deskundig op het gebied van het culinair gebruik van kruiden, waarvan al menigeen heeft genoten in haar huiskamerrestaurantje Engelwortel, en aan Saskia Nieboer, kruidendeskundige van de Groene Zon in Groningen,
Het boekje vertelt vooral uitgebreid over het gebruik van eetbare kruiden, maar de geneeskrachtige werking van sommige kruiden en andere toepassingen komen ook aan de orde. Omdat er in Domies Toen altijd veel kruiden te vinden zijn, is er inmiddels een traditie van rondwandelingen door de tuin over dit thema. Het was dus hoog tijd om een boekje aan dit onderwerp te wijden.
Het boekje is, net als de zeven andere boekjes in de serie '... ontdekken in Domies Toen', een samenwerking tussen tuinbeheerder Jan Jaap Boehlé (tekst en foto’s), Leonie Barnier (tekst en redactie), Annette van Kelckhoven (vormgeving) en Hermke Rijpkema (projectcoördinatie). De boekjes zijn verkrijgbaar in de tuin, bij het bezoekerscentrum van Het Groninger Landschap in Pieterburen en in de webwinkel van Domies Toen.
Na de presentatie is iedereen welkom om samen met de deskundigen en de tuinbeheerder door de tuin te zwerven om alle kruiden met eigen ogen te kunnen aanschouwen.
Meer informatie: www.domiestoen.nl
Bekijk alle activiteiten in onze Tuinagenda